Здесь можно купить рыболовные катушки

Notice: Undefined index: option in /var/www/nmkpto/data/www/oblpto.in.ua/components/com_content/views/article/view.html.php on line 245

Notice: Undefined index: option in /var/www/nmkpto/data/www/oblpto.in.ua/components/com_content/views/article/view.html.php on line 253

Notice: Undefined index: option in /var/www/nmkpto/data/www/oblpto.in.ua/components/com_content/views/article/view.html.php on line 253

Хтось з великих казав: «Якщо в календарі нічого немає, а на душі негаразди, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його». Саме тому проведення предметних тижнів з математики та інформатики вже стало доброю традицією у Переяслав-Хмельницькому центрі професійно-технічної освіти. З 29 жовтня по 2 листопада учні центру поринули у світ точних наук.

У понеділок  відбулося урочисте відкриття тижня. Протягом дня пройшов конкурс учнівських робіт у техніці оригамі «Квадрат-майстер перевтілень». Всі бажаючі мали змогу повторити властивості квадрата, а також помилуватися та проголосувати за цікаві вироби, виконані учнями з квадратного листа паперу. За підсумками конкурсу беззаперечним лідером стала учениця групи № 2 Омельченко Юлія, друге та третє місце посіли Захарченко Владислав (група № 3) та Кузьменко Аліна (група № 15) відповідно.

Цього ж дня викладач інформатики Кацалап Л. М. провела відкритий урок на тему «Штучний  інтелект,  інтернет речей, Smart-технології». Учні групи № 1 та всі присутні знайомилися з новими програмами, дискутували про штучний інтелект, ділилися досвідом використання Smart-технологій. На уроці були застосовані такі методи та педагогічні прийоми: побажання, хмаринка слів, відео, сходинка успіху та інші. Актуалізація опорних знань пройшла з використанням програми Kahoot, а під час закріплення знань та компетенцій був застосований інтернет-майданчик AutoDraw, результати практичної частини учні розмістили на віртуальній дошці Padlet . 

На виставковий майданчик перетворився хол ІІ поверху у вівторок. Фото-виставка «Його величність– комп’ютер»  викликала неабиякий інтерес в усіх, хто її відвідав. Присутні мали змогу ознайомитися з незвичайними пам’ятниками Інтернету, комп’ютерним мишам, програмістам, символу @ та іншим речам, повязаними з сучасними технологіями.

Відвідавши «Майстерню умільців», де були представлені вироби із компютерного заліза, учні отримали масу позитивних емоцій. Особливе захоплення викликали Ейфелева вежа, годинник, сова з дисків, міні-роботи, органайзери та інше.тижден

Реалізації прикладної спрямованості в процесі навчання математики була присвячена виставка фігур стереометрії «Геометрія на дорозі». Грані тетраедра, куба, октаедра, призми перетворилися на дорожні знаки. Учні з задоволенням повторювали правила дорожнього руху та математику.

Цікаві жарти та кумедні ситуації підняли настрій усім, хто відвідав веселу перерву «Математики жартують».

Середа виявилася не менш насиченою. Ранок почався з акції «Сучасні технології – «плюси» та «мінуси».  В доступній формі учениці гр. № 2 Омельченко Юлія та Ровцова Ілона розповіли учням ЦПТО про переваги та недоліки соціальних мереж.

Продовженням дня став квест «Шляхами математики», у якому взяли участь п’ять команд. Із завданнями квесту: «Анаграми», «Графіки», «Танграм», «Гуманітарій», «Логіка» найкраще справилася і першою прийшла до фінішу команда групи № 15 «Нулики», другими та третіми були  «Леді Х» (група № 5/6) та «Плюс» (група № 1).

Цього ж дня відбувся перегляд кінофільмів з історії математики.

У перший день листопада (четвер) пройшла акція «Порахуй – і кинь палити!»  Учні групи № 5/6 Узенюк Юлія та Янчіюк Христина популяризували здоровий спосіб життя та закликали ровесників розпрощатися зі шкідливими звичками. Всім охочим дівчата роздавали інформаційну цигарку, де шляхом нескладних математичних розрахунків була доведена економічна невигідність паління.

Інтелектуальна гра «Інформатичний калейдоскоп» зібрала усіх, хто любить інформатику. На одвічне запитання «Хто розумніший?» шукали відповідь хлопці (NATUS VINCERE) та дівчата (IT-GIRLS) групи № 2. Змагаючись у конкурсах «Візитівка», «Розминка», «Логіка справжнього програміста», «Конкурс капітанів», «Змагання зі штучним інтелектом» та «Де логіка?» впевнену перемогу здобули хлопці.

Цього ж дня відбувся перегляд кінофільмів про сучасні інформаційні технології .

П’ятниця розпочалася з індивідуального  «QR-квесту» з інформатики, у якому взяло участь 35 учнів. На території навчального закладу знаходилося 12 QR-кодів. Скануючи мобільним телефоном зображення коду, учасники отримували запитання, відповіді на які вносили до кросворду. Переможцями квесту стали учні групи № 3 Селищева Анастасія, Бойко Марина, Видолоб Ярослав та Лисенко Влада.QR квест з iнформатики

Вдалим завершенням тижня стала учнівська конференція з математики «Не вір своїм очам». На початку заходу викладач математики Кучеренко Р. Д. за допомогою цікавого тесту продемонструвала присутнім оптичні ілюзїі. Учасники та гості конференції познайомилися з різновидами оптичних ілюзій, учні розкрили їх зв'язок з математикою та показали практичне застосування  цього явища в моделюванні одягу, дизайні інтер’єру, архітектурі, військовій справі та мистецтві.Не вiр своiм очам

Тиждень математики та інформатики був проведений на високому методичному рівні. Кожен, хто відвідав заходи, збагатився інтелектуально, розширив світогляд та отримав безліч позитивних вражень. Підготували та провели тиждень викладач інформатики Кацалап Лариса Миколаївна та викладач математики Кучеренко Раїса Дмитрівна.