Здесь можно купить рыболовные катушки

Notice: Undefined index: option in /var/www/nmkpto/data/www/oblpto.in.ua/components/com_content/views/article/view.html.php on line 245

Notice: Undefined index: option in /var/www/nmkpto/data/www/oblpto.in.ua/components/com_content/views/article/view.html.php on line 253

Notice: Undefined index: option in /var/www/nmkpto/data/www/oblpto.in.ua/components/com_content/views/article/view.html.php on line 253

Бездонна прірва горя і скорботи

Панує в Україні на цей час.

І всі мої думки,і слоьзи, і турботи

За тими, хто життя віддав за нас              

Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в ДПТНЗ «Яготинський центр професійно-технічної освіти»  20.02 2019 року був  проведений відкритий виховний захід присвячений річниці Революції Гідності: Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Захід підготували та провели соціальний педагог Хоменко Н.М., майстер виробничого навчання Тюпа Р.М., учнігрупи #  632КК.

20.02.19 Яготин2

Почуття єдності і національного українського духу, про які говорили ведучі, об’єднало учнів, педагогів, гостей заходу. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися впродовж листопада 2013 року – лютого 2014 року, не залишили байдужими. Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у нашихсерцях. Ці декілька місяців назавжди переписали сторінки історії України.

До  нашого освітнього закладу завітав благочиний Яготинського благочиння Православної Церкви України священник  Володимир Лещенко, який відправив службу по невинно убієнним героям, та закликав вічно памятати про їх подвиг перед Батьківщиною.

Також в  освітній заклад запросили Дашу Трушину, донечку бійця, який був нашим учнем  та, нажаль, загинув, захищаючи Батьківщину, вона розповіла про свого тата, та разом з  учнем  І курсу Максимом Ганенко поклала квіти до меморіальної дошки Євгена Трушина.

20.02.19 Яготин

 

Зворушливими були слова та відеоматеріали предоставлені волонтером за покликом душі, депутатом Київської обласної ради Шахарьянцом Арменом, в яких колектив навчального закладу зміг побачити, як чекають їхню волонтерську допомогу воїни та діти тимчасово окупованих територій України, якими хвилюючими словами вдячності дякують за допомогу.

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість житии вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.