Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

Notice: Undefined index: option in /var/www/nmkpto/data/www/oblpto.in.ua/components/com_content/views/article/view.html.php on line 245

Notice: Undefined index: option in /var/www/nmkpto/data/www/oblpto.in.ua/components/com_content/views/article/view.html.php on line 253

Notice: Undefined index: option in /var/www/nmkpto/data/www/oblpto.in.ua/components/com_content/views/article/view.html.php on line 253

Ще на самому початку заходу творчий і натхнений настрій у присутніх створили виступи учасників вокально-хорового колективу «Козаченьки» і квартету співробітників училища «Джерело», а також оглядова екскурсія оновленим музеєм космонавтики ім. П.Р. Поповича, яким нині опікується заступник директора з виховної роботи Зінаїда Олександрівна Плигань. 

Копия DSC 0371      

IMG 20181107 110916

Щире захоплення викликала розповідь майстра виробничого навчання Віктора Андрійовича Кириченка про роботу гуртка «Металообробка», який діє під його керівництвом і огляд виставки виробів із металу.

DSC 0412

Методист НМК ПТО у Київській області Вікторія Миколаївна Юрченко розказала про широку мережу гуртків у ЗПТО області і про особливості ведення плануючої документації керівника гуртка. Зінаїда Олександрівна Плигань, розповідаючи про організацію гурткової роботи з учнями, наголосила на тому, що запорукою ефективної організації гурткової роботи з учнівською молоддю є палке і завзяте ставлення до своєї роботи з боку педагогічного колективу і вміння розгледіти і запалити іскру таланту у кожного з вихованців закладу.

Про позитивний вплив екскурсійної діяльності на соціальний і культурний розвиток, пізнавальну активність учнів розповіла заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Тетіївське професійно-технічне училище» Чумак Алла Вікторівна, яка надала практичні поради по запровадженню цього виду змістовного дозвілля для учнів і батьків у своєму закладі.

IMG 20181107 123810

Про справжню сім’ю, яка складається із креативних учасників театру мод «Перлина Росі», що діє на базі ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище  сфери послуг», секрети створення вражаючих колекцій розказала керівник гуртка Ліана Максимівна Заводовська.

Своє професійне захоплення Мухін Юрій Васильович, методист, керівник гуртка «Деревообробка» у ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» скромно охарактеризував як «порізую». Результати діяльності гуртка, до  якого долучаються все більше і більше вихованців, демонструються на численних виставках і є гідною презентацією освітнього закладу.

Зозуленко Олена Леонідівна,  викладач історії ДПТНЗ «Фастівський центр професійно-технічної освіти» розкрила тему «Використання культурно-історичної спадщини українського народу в роботі з учнівською молоддю» і розповіла, яким чином у закладі розвивають в учнів інтерес до поглибленого вивчення історії рідного краю і виховують патріотизм.

Жмура Олена Іванівна, керівник гуртка декоративного мистецтва, ДПТНЗ «Яготинський центр професійно-технічної освіти» на майстер-класі «Виготовлення сувенірів з використанням підручних матеріалів» поділилася добіркою оригінальних ідей декору, створення сувенірів, прикрас і просто корисних речей для власної оселі, які із задоволенням виробляють вихованці гуртка.

Копия DSC 0441

Учасники засідання, обмінюючись враженнями, ідеями і досвідом роботи, високо оцінили роботу колег і переконливо довели той факт, що гуртки, забезпечуючи якісне дозвілля, гармонійний розвиток учнівської молоді і надалі залишаються осередком організаційно-масової роботи, де народжуються нові творчі особистості.

 Щиро дякуємо  всьому колективу ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» за допомогу в організації  і проведенні заходу.