На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Стало традицією в Богуславському вищому професійному училищі щороку по-святковому відзначати День писемності та української мови. Отож і цього дня в актовій залі зібралися учні I-III курсів, щоб відзначити цей день. А ще ж до всього цього дня стартують і конкурси з української мови та літератури.

  • I етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.
  • I етап XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої…»

Саме з 9 листопада проводиться і декада української мови, метою проведення якої є підвищення в учнів рівня знань рідної мови, виховання почуття патріотизму та гордості за свою Україну-неньку.Den Pusemnosti 09 11 17 f 1

На сцені актової зали лунали вірші та пісні про рідну українську мову, про її велич і незнищенність. Гордістю пронизані слова про любов материнську до своїх дітей, до своєї мови, підкреслювались особливості спадковості цієї любові: від матері до сина, до своєї дитини.

Напередодні ж викладачем української мови та літератури Крикун В.Я. було проведено конкурс «Найграмотніший учень училища» та «найграмотніша група училища»

Найграмотнішими визнані: Попович А. (група К-14), Мазяр Л. (група Пм-17), Білоусова Н., Іванішак К. (група К-21), Петрик М. (група Пм-27). Найграмотнішою групою визнані учні групи К-21.

Всі учні запрошені до участі в проведенні конкурсів. Директор училища Рябчун Т. В. побажала учасникам конкурсу успіхів і наснаги в їх роботі. Den Pusemnosti 09 11 17 f 9