На сайте nachodki.ru можно купить фонари

08 листопада 2017 року практичним психологом ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" Щербак Н.М. був проведений тренінг на тему: "Дошлюбні уявлення про сімейне життя як чинник подружнього взаєморозуміння". На даному занятті намагалися з'ясувати чинники подружнього взаєморозуміння та уявлення молоді про сімейне життя. Звичайно, люди по-різному сприймають, осмислюють та оцінюють стосунки залежно від особливостей свого внутрішнього світу. Тому під час спілкування важливо досягти взаєморозуміння, особливо це стосується подружжя та сім'ї, тобто найближчого оточення.

І дійшли висновку, що подружнє взаєморозуміння – це не лише бажання, а й конкретні зусилля, дії обох з подружжя у процесі їх спілкування потрібно вміти вислухати, відчути, співпереживати, прийняти, зрозуміти думки, позиції, погляди, проблеми, переживання, можливі невдоволення, а також вибрати та узгодити оптимальні варіанти поведінки, які задовольнили б та принесли психологічний комфорт, внутрішнє відчуття задоволеності та близькості з партнером.

Сім'я робить життя кожної людини щасливим, повноцінним, плідним. Родина завжди була і буде  тією вічною цінністю, що створює для людини порівняно незалежне від соціальних катаклізмів середовище та допомагає подолати життєві випробування, дає реальну підтримку, вселяє віру у власні сили і краще майбутнє.

CIMG03140911