На сайте nachodki.ru можно купить фонари

02 листопада 2017 року на базі однієї з військових частин Хмельницького гарнізону стартували триденні змагання військово-патріотичного збору ВГО «Громадський Рух «За Майбутнє».

Для участі у змаганнях прибуло 125 юних патріотів з різних областей України, які об’єднались у команди «Сокіл», «Рис», «Барс», «Орел».

Мітинг з нагоди відкриття військово-патріотичних зборів відбувся шикуванням військовослужбовців бригади та команд-учасниць на плацу військової частини з підняттям Державного прапору України.

Учасники зборів змагалися у спортивній естафеті, комплексній силовій вправі, бігу на спритність і витривалість, перетягуванні канату, у вправах з гирями , підтягуванні на перекладині, в згинанні та розгинанні рук на брусах, у вправах з виконання практичних стрільб, у вправах з саперної вправи, в роботі із засобами зв’язку, надання першої медичної допомоги. Крім того відбулась культурно-масова програма, де учасники змагань демонстрували свої здібності. Вечорами відбувався перегляд фільму «Гвардія». Учні Білоцерківського професійного ліцею були найкращими у вправах з гирями – Гришан Олексій, у вправах в згинанні та розгинанні рук на брусах  та підтягуванні на перекладині – Ковальський Сергій, у вправах з надання першої медичної допомоги – Горінець Євгеній. Крім того ми були кращими у культурно-масовій програмі. За загальними показниками ми зайняли ІІ місце. Але перше місце зайняли курсанти військового інституту. Так і повинно бути! Бо вони - майбутні офіцери української армії!20171103 095534

Всі учасники змагань отримали справжнє задоволення від зборів! Дякуємо всім організаторам і учасникам військово-патріотичних зборів!

20171104 130106

20171104 131223