На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Хелловін прийшов в Україну порівняно нещодавно, однак, незважаючи на це, свято встигло здобути свої традиції і, звичайно ж, своїх шанувальників. Так, 31 жовтня 2017 року ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" на чолі з групою №534 (класний керівник Обламська Г.Р.) організували Halloween party, задля атмосферності свята зал був прикрашений різноманітними привидами, гарбузовими ліхтариками тощо. Програма розваг передбачала проведення конкурсів на кращий карнавальний костюм і найстрашнішу гримасу, визначення короля та королеви свята.

Святкування Хелловіну - це, насамперед, веселощі, а також безліч "страшних" жартів та розіграшів, також це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями.

IMG 09623110

Звичайно, ми повинні перш за все дотримуватись своїх власних традицій, але потрібно поважати й інші культури. Інакше нам не стати частиною світової спільноти, до якої ми так прагнемо. А коли ми навчимося адекватно сприймати інші культури, зможемо поділитися зі світом і своїми звичаями та традиціями.

IMG 09673110