На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Представники  ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" успішно виступили  на  змаганнях  з пауерліфтингу «Кубок Азовського моря», які проходили 8-10 вересня в смт. Кирилівка Запорізької області на території бази "Колос".

На змагання прибули спортсмени світового рівня (майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу та рекордсмени з пауерліфтингу).

Спортсмени виступали з таких дисциплін (чоловіки та жінки): класичний жим штанги лежачи, багаторазовий жим штанги лежачи, вправа на біцепс, станова тяга та армліфтинг.

7

Взяли участь у даному заході і представники ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу», а саме: Картавенко Ольга Григорівна – керівник фізичного виховання, Клімук Марія – учениця групи № 24.

Картавенко Ольга виступала у класі open (дорослі), з таких дисциплін: класичний жим штанги лежачи та багаторазовий жим штанги лежачи 35 кг за 5 хв, в результаті виборола такі місця:

  • ІІІ місце – класичний жим лежачи
  • ІІ місце - багаторазовий жим лежачи
  • ІІ місце в загальному заліку

Клімук Марія виступала серед юнаків з таких дисциплін, як класичний жим штанги лежачи та багаторазовий жим штанги лежачи 25 кг за 5 хв, в результаті виборола такі місця:

  • І місце – класичний жим лежачи
  • І місце - багаторазовий жим лежачи
  • ІІІ місце в загальному заліку

Суддівство змагань та нагородження спортсменів здійснювала найсильніша жінка світу Гайдученко Людмила, рекордсменка з пауерліфтингу - 245 кг в присяді, жимі лежачи – 210 кг, тяга – 250 кг.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, сертифікатами, кубками та подарунками.

6