На сайте nachodki.ru можно купить фонари

1 вересня – особливе свято, день, коли після довгих літніх канікул дзвенить перший дзвінок. Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для викладачів та учнів цей перший день осені постає в пам’яті відлунням першого дзвоника і початком сходження до вершин Країни знань та величних робітничих професій.Усім нам доведеться знову зануритися у вир ліцейного життя, повного яскравих подій і вражень.

За доброю традицією Згурівський професійний ліцей кожного року радо зустрічає першокурсників за професіями: «Тракторист – машиніст с/г виробництва» на чолі з класним керівником Хаєцьким В.В. та майстром в/н Степанюком В.М (група № 711); «Кухар; кондитер» на чолі з класним керівником та майстром в/н Зленко Н.М. (група № 713); «Адміністратор; секретар керівника організації, підприємства, установи; оператор комп’ютерного набору» на чолі з класним керівником та майстром в/н Кудрявською О.І. (група № 714). Як зазвичай, для третьокурсників та першокурсників це свято було особливим. Першокурсники вступали у велику ліцейну родину, а для третьокурсників – це був останній перший дзвінок у стінах нашого навчального закладу.IMG 0770109

Директор Згурівського професійного ліцею В.В. Шевченко привітав усіх присутніх з початком навчального року, також наголосивши на хороших результатах здачі ЗНО – 2017 нашими випускниками, які вступили до кращих ВУЗів України.  Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так зворушливо, сплітаючи в одне ціле багатоголосся учнів, батьків та викладачів.

Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!