На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Під таким гаслом пройшов День знань у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

У цей святковий день від щирого серця лунали вітання від учнів,  викладачів та майстрів, батьків, адже  День знань відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. Це свято молодості та надії і насамперед тих, хто вперше переступив поріг ліцею.DSCN35140109

Для учнів звучали пісенні поздоровлення від колишніх випускників, ведучі свята в гумористичній формі ознайомили присутніх з «портретом першокурсника». Традиційно під вишитими рушниками першокурсники разом зі своїми наставниками переступили поріг навчального закладу і пройшли до актової зали, де відбувся Перший урок, присвячений нашій Батьківщині, нашому героїчному народові.

На уроці учні змогли пригадати події Революції Гідності, дізнатися про участь випускників ліцею у війні на сході нашої країни, про співпрацю навчального закладу з волонтерськими організаціями та допомогу воїнам АТО, про сучасне життя України та курс нашої держави на європейську інтеграцію. Всі присутні в залі вшанували хвилиною мовчання наших земляків, які загинули, захищаючи незалежність України.

Про участь учнівського колективу у проекті «Герої нашого часу» розповіла першокурсникам Ковтун Євгенія, член учнівського самоврядування. ЇЇ розповідь супроводжувалася показом презентації, у якій за допомогою фотоматеріалів, вирізок з газет, уривків відеофільмів про наших випускників – учасників АТО, про волонтерів, допомогу учнів волонтерським організаціям розкрито роботу учнівського та педагогічного колективів впродовж  2014-2017 рр.

Під час заходу демонструвалися патріотичні відеоролики «В той день, коли закінчиться війна» та «Перлина Україна».

«Не забуваймо ніколи того, ким ми є, хто наші батьки, де наша батьківщина, яка наша рідна мова. Щоб ми могли завжди з гордістю сказати: «Я – українець!»», - з такими напутніми словами розпочали учні новий навчальний рік.DSCN35300109