На сайте nachodki.ru можно купить фонари

01 вересня 2017 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» широко відкрив двері для нової робітничої зміни: 88 юнаків і дівчат визначилися в життєвій дорозі і прийшли здобувати в ліцеї робітничі професії.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Директор ліцею Постоленко Л.М. привітала з Днем знань дружну педагогічну родину, учнів, батьків з початком нового навчального року, побажала творчих успіхів і злетів.SAM 43840109

Були традиційні вітання, вручення подарунків, пісні, танці. 

У супроводі своїх керівників першокурсники пройшли коло пошани і ввійшли до ліцею  у новий навчальний рік 2017-2018.

Далі свято розгорталося у кращих традиціях. Представники учнівського самоврядування на чолі з Юлією Литвиненко  влаштували для першокурсників гру – квест «Подорож до країни професій».SAM 45260109

Головна мета квесту – познайомити учнів  один з одним, з керівниками груп, а також показати їм наш ліцей  і перспективи професій.

За спеціально підготовленим маршрутом учасники квесту подорожували територією ліцею, працюючи за тематичними столами.

Учні брали участь у майстер – класах: «Чарівна голка», «Декоративні вироби із сталевого дроту», «Нанесення декоративної штукатурки», «Складання серветок».

На кожному етапі квесту для першокурсників були підготовлені цікаві завдання: розшифрувати ребуси, згадати афоризми відомих людей, скласти плакат-презентацію професій.

Учні проявили свій командний дух, iнтелектуальнi здібності, професiйнi задатки та отримали масу задоволення вiд квесту. А після заходу на першокурсників чекав святковий фуршет.

Дирекція ліцею бажає першокурсникам успішного навчання в ліцеї, наснаги, хорошого настрою, позитивних емоцій. Нехай перші професійні старти  будуть незабутніми, наповненими  враженнями, творчістю і креативністю.

Вітаємо всіх із початком удалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!SAM 45750109