На сайте nachodki.ru можно купить фонари

01 вересня 2017 року у ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулися урочистості з нагоди традиційного вересневого свята – Дня знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій.DSC006110109

З вітальним словом до присутніх звернулася в. о. директора Сушко Віта Володимирівна. Вона побажала першокурсникам здобувати знання, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, ніколи не зупинятися на цікавій і по-справжньому нескінченній дорозі Знань!

А також прозвучали найщиріші слова подяки – педагогічному колективу, який щедро ділиться своїми знаннями, плекає справжніх патріотів нашої держави. Його мудрість і великодушність залишається з учнями на все життя.

DSC006230109

Почуттям патріотизму, любові до рідної землі та гордості за націю був пройнятий перший урок на тему «Україна – європейська держава», який підготувала та провела викладач історії та правознавства Роззавко А.О.

По завершенню офіційної частини заходу відбувся святковий концерт.