На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Підготовка до 2017-2018 навчального року в ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» в самому розпалі. Канікули, як і все хороше, мають властивість швидко і якось несподівано закінчуватися. Втім, поки учні насолоджуються літніми канікулами, дирекція та працівники ліцею зайняті серйозним питанням - підготовкою навчального закладу до нового навчального року. 

Звичайно в навчальному закладі, як у великому господарстві, то і справа щось ламається і виходить із ладу, щось давно і терпляче чекає ремонту, а щось і зовсім не терпить зволікань.

На сьогоднішній день проводяться ремонтні роботи обладнання і устаткування харчоблоку та облицювання колон в приміщенні їдальні ліцею. Позаду ремонт навчальних кабінетів, лабораторій, майстерень. Нові меблі чекають вступників в учнівському гуртожитку, для учнів придбано 21 ліжко, 7 нових шаф, письмових столів та стільців.

Добігає кінця реконструкція будівельної майстерні, де планується відкриття навчально-практичного центру по підготовці кваліфікованих робітників за професією  «маляр», спільно із соціальними партнерами фірмою «Sniezhka».IMG 97280108

Велику допомогу у проведенні ремонтних робіт надають батьки учнів ліцею. Але найспекотніше у ці дні у приймальній комісії, де здійнюється прийом документів випускників шкіл, які вирішили здобути  робітничу професію у стінах Броварського професійного ліцею.IMG 97400108