На сайте nachodki.ru можно купить фонари

На виконання плану роботи НМК ПТО у Київській області 12 червня 2019 року організовано методичний день у ДНЗ «Ржищівський  професійний ліцей».

12.06.19 Ржищів

В рамках методичного дня відбулося надання методично-консультаційної допомоги педагогічним працівникам та бібліотекарю закладу освіти за відповідними напрямами: засідання методичної комісії громадського харчування провела Радзіховська Л.А., питаннями розробки навчальних планів відповідно до СП(ПТ)О на компетентнісній основі займалася Уманська Л.М., Стасєєва М.А. працювала разом з творчою групою з підготовки інформаційних матеріалів до енциклопедії «Професійно-технічна освіта ХХІ століття» , з аспектами виховної роботи та функціонування психологічної служби допомагала Юрченко В.М., рівень організації охорони праці та безпеки життєдіяльності з’ясовував Нетреба А.Ф., з питань створення умов інклюзивного середовища для здобуття освіти дітьми з особливими потребами та дітьми соціально незахищених категорій надала консультації Лятицька Н.Л., а Колонюк В.С. звернула увагу бібліотекаря закладу на питання інвентаризації підручників і бібліотечного фонду в цілому у зв’язку із закінченням навчального року.

Результатами роботи протягом методичного дня залишились задоволені як методисти НМК ПТО у Київській області, так і педагоги Ржищівського професійного ліцею.

 12.06.19 Ржищів 1