На сайте nachodki.ru можно купить фонари

16 травня 2019 року під час роботи виставки «Акватерм», яка 16–18 травня проходить в міжнародному виставковому центрі в м. Києві, відбувся фінал конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

За перемогу у фіналі змагалися команди: ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва», ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» та ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».

Під бурхливі оплески відвідувачів виставки та запрошених гостей, учасники фінального туру виконували конкурсне завдання по монтажу інсталяції умивальника фірми «GEBERIT» і встановлювали змішувач води «GROHE». За роботою конкурсантів спостерігало компетентне журі, яке оцінювало якість виконання практичного завдання.1 Бровари 16.05

У нелегкій конкурсній боротьбі перемогу здобула команда ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» у складі учнів 36 групи Войдюка Богдана та Половця Олександра. Друге місце посіла команда ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» у складі Грігалашвілі Германа і Стретовича Юрія, а третє місце – команда ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» у складі Закревського Родіона та Корнійчука Антона.

Шановні гості заходу: Кучинський Микола Сигізмундович, начальник головного управління директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки  України; Олексій Раков, голова представництва GEBERIT в Україні; Юрій Штика, голова журі конкурсу; Богдан Маслич, виконавчий директор ГО «Ресурсний центр ГУРТ» привітали учасників конкурсу, відмітили високий рівень підготовки майбутніх монтажників санітарно-технічних систем і устаткування та вручили фіналістам грамоти і цінні подарунки з побажаннями подальшого професійного зростання. А учні в свою чергу подякували організаторам конкурсу та своїм наставникам.

2 бровари 16.05.19