На сайте nachodki.ru можно купить фонари

У конференції взяли участь: науковці, науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, працівники навчально-методичних кабінетів, керівники навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти, заступники директорів, викладачі, психологи і соціальні педагоги, вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи, асистенти вчителів та вихователів, майстри виробничого навчання, вихователі, керівники гуртків, представники органів державної влади та громадських організацій, батьки дітей з особливими потребами;

- методист Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Київській області Лятицька Наталія Леонідівна;

- заступник директора з виховної роботи Павленко Влада Владиславівна,

- майстер виробничого навчання Юрченко Анна Анатоліївна,

- перкладач жестової мови Василенко Людмила Ігорівна,

- соціальний педагог» Блоцька Яна Володимирівна ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей.

житомир2

Конференція розпочалась з пленарного засідання.

Житомир 3

Метою заходу було обговорення актуальних питань впровадження інклюзії у сучасному навчально-виховному процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти:

  • Концептуальні аспекти інклюзивної світи.
  • Законодавчо-нормативне урегулювання впровадження інклюзивної освіти.
  • Особливості організації інклюзивного навчання в професійно-технічному навчальному закладі.
  • Основні форми і методи інклюзивного навчання та виховання.
  • Педагогічна взаємодія в інклюзивній освіті.
  • З досвіду роботи педагогічних працівників впровадження інклюзивної освіти у навчально-виховний процес професійно-технічногонавчального закладу.
  • Соціально-психологічний супровід осіб з особливими освітніми потребами в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Під час роботи конференції учасники побачили фрагменти уроків, переглянули виставку творчих робіт учнів, концертну програму, працювали на секційних засіданнях, панельних дискусіях, майстер-класах та тренінгах, ознайомились з матеріально-технічною базою Комунального соціально-реабілітаційного центру «Житомирське вище професійне училище-інтернат».

Кожен учасник отримав результати конференції, які опубліковані у збірнику наукових праць та сертифікат учасника конференції.

Проведений захід ще раз підкреслив, що забезпечення інклюзивної освіти є одним із пріорітетів реформ у нашій країні. Учасники конференції запозичили позитивний досвід, сучасні ідеї з впровадження інклюзії у навчально-виховному процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.