На сайте nachodki.ru можно купить фонари

        До учасників конкурсу з вітальними словами звернулися директор Броварського професійного ліцею Микола Ладан, начальник відділу професійної, вищої освіти і науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки КОДА Ніна Гуляй, методист НМК ПТО у Київській області Анатолій Нетреба, які привітали учасників відбіркового туру та побажали конкурсантам перемоги, а в подальшому професійного зростання.

         Конкурс проводився у два тури. Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань з предметів професійно-теоретичної підготовки. Практичний тур полягав у виконанні завдань, відповідно до яких учасники конкурсу повинні були виконати роботи з монтажу радіатора на стіну з регулюючою арматурою та підключенням до магістрального трубопроводу, а також зібрати вузол з контролюючим приладом шляхом пайки поліпропіленових труб.

Бровари2

Бровари3

 

         Роботу учасників оцінювало компетентне журі: голова – Гакало Олег Олександрович, виконроб ТОВ «Спецбудгруп», заступник голови журі – Бовкун Анатолій Миколайович, начальник механоскладальної дільниці ПрАТ «Спецбудмаш»; члени журі – Нетреба Анатолій Федорович, методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області; Кутина Іван Іванович, директор приватного підприємства «ФОП Кутина І.І.»; Соболевський Владислав Васильович, майстер дільниці ТОВ «Спецбудгруп».

Бровари1

         За результатами двох турів, переможців і учасників конкурсу було відзначено дипломами і почесними грамотами. Дипломом першого ступеню нагороджено учнів ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» Войдюка Богдана і Половця Олександра, які вибороли І переможне місце у зазначеному конкурсі. Почесне друге місце зайняли учні ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Корнійчук Антон і Закревський Родіон. Третє призове місце виборола команда Хустського професійного ліцею у складі Курта Івана та Медяника Ростислава.

         Призери відбіркового туру приймуть участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності, який відбудеться 14-16 травня 2019 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей».