На сайте nachodki.ru можно купить фонари

19 квітня 2019 року з метою професійної орієнтації молоді та популяризації професій ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» радо приймав учнів 9 і 11 класів в рамках проведення обласного молодіжного фестивалю «ПРОФ FEST OK». До нашого закладу завітали учні Згурівського, Баришівського та Бориспільського районів. Викладачі, майстри в/н, учнівське самоврядування тісно спілкувалися з учнями та вчителями, які їх супроводжували, пригощали смаколиками, теплим чаєм. На святковій лінійці здобувачі професійної освіти презентували професії, за якими здійснюється підготовка у закладі освіти за допомогою віршів, танців і пісень. Святково оформлена фотозона, усмішки на спалахи фотокамер - все це було для наших гостей.

Для учнів були проведені майстер-класи з професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Кухар; Кондитер», «Адміністратор; Оператор комп’ютерного набору». Учні, які відвідали майстер-клас з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва»,  ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, змогли вперше побувати за кермом легкового автомобіля та КАМАЗА, особливу цікависть проявили дівчатка. Гості, які відвідали майстер-клас з професії «Кухар; Кондитер», навчилися виготовляти вироби з мастики та оздоблювати Великодні пасочки та капкейки, оформлювати серветки до святкового столу. Взявши участь у майстер-класі, гості отримали у подарунок власноруч виготовлені вироби. На майстер-класі з професії «Адміністратор; Оператор комп’ютерного набору» учні власноруч створювали настінні календарі освітнього закладу, звичайно отримавши їх у подарунок. Також для учнів та гостей була представлена виставка робіт проофесійних напрямів та гурткової роботи наших здобувачів професійної освіти та проведений майстер-клас по плетінню з бісеру.

19 04 19 згурівка

Завершальною ноткою нашого заходу стало нагородження учнів, які проявили найбільшу активність у майстер-класах, дипломами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, які вручали представники департаменту Наталія Перегуда, Ніна Гуляй  та директор закладу - Василь Шевченко. Ми віримо, що всі, хто завітав до нашого закладу, провели час з користю для себе, збагатили свій внутрішній світ новими емоціями, знаннями, враженнями, ідеями. І, можливо, десь у глибині в душі відчули себе здобувачами професійної освіти нашого закладу і зрозуміли, що  професії, з якими вони ознайомилися – це престижно, круто, креативно і затребувано на ринку праці.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції, є точкою перетину інтересів особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

19 04 19 згурівка.1