На сайте nachodki.ru можно купить фонари

185 учнів шкіл мали можливість ознайомитися з професіями водіїв – механіків, електрозварювальників, кухарів – офіціантів, взявши участь у профорієнтаційній розвиваючій КВЕСТ-ГРІ у навчально-виробничих майстернях ліцею, із задоволенням взяли активну участь у проведенні майстер-класів «Елементи декору з прісного тіста», «Виготовлення та розмальовка пасхальних крашанок та писанок», «Випікання та формування вафельних трубочок», « Плетіння пасхального вінка», «Майстер своєї справи - водіння вісімкою», «Водіння автомобіля», «Просте зварювання предметів», підготовлених та проведених викладами й майстрами виробничого навчання Опанасенко Л.О., Олексюк Л.Р., Васьковською Г.М., Мироненко М.І., Буркард В.М., Тетерською О.А., Герасимчук С.Р., Шевченком А.В., Гальченко В.М., Косянчуком Р.В., Слухаєм С.І., Красновським П.І. та ін.

колаж

У актовому залі представники роботодавця ТОВ «АПЛІ - ГРУП» - виробника розвиваючих ігор, наборів для дитячої творчості, розфарбовування, моделювання та декорування пасхальних кошиків Герасим А.В. й Недашківська Т.Ю. презентували своє виробництво.

колаж2

У інформаційно-ресурсному центрі ліцею директором ліцею Ярмолицькою Т.Б. та директором Бородянської районної філії Київського ОЦЗ Колосовським С.А. проведено інформаційно-презентаційну зустріч з представниками вузів, ЗОШ, роботодавців району та презентацію PROFI – Проекту «Кар’єрні сходи», вручено подяки за активну участь у заході.

На Ярмарку професій з вітальним словом до учасників звернулися директор Бородянської районної філії КОЦЗ Колосовський С.А., директор ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей» Ярмолицька Т.Б., представники роботодавців; було презентовано запрошених представників закладів вищої та П(ПТ) освіти м. Києва й області; нагороджено учасників майстер-класів та переможців обласного конкурсу малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках».  

Сподіваємося, що проведені заходи допоможуть учням остаточно визначитись із вибором професії та чекаємо майбутніх ліцеїстів до нашого закладу освіти на навчання !