На сайте nachodki.ru можно купить фонари

У фестивалі взяли участь 119 учнів 9 та 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Київщини. З вітальними словом до учасників свята звернулася директор департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова.

фото на память

Вибір професії. Яка глибока думка закладена в цьому словосполученні, скільки викликає воно емоцій та сподівань і водночас скільки породжує проблем! Це не просто вдало чи невдало прийняте в юності рішення, це щаслива або розбита доля, активне, творче, ра­дісне життя чи байдуже, пасивне існування.

А щоб вибір професії був свідомим учасникам фестивалю було запропоновано доторкнутися до професії руками, взявши участь у конкурсі «Професійний дебют» у номінаціях: «Столяр», «Муляр», «Маляр», «Кухар», «Кондитер», «Офіціант».

MyCollages1

Визначало переможців конкурсу професійне журі у складі: випускники училища - Олексій Сидоров, Дмитро Брезіцький, Сергій Нестеров, Юлія Редванська, Костянтин Бобраніцький, Богдан Олійник, а також Анатолій Лобода, Олексій Соколан.

Перед початком конкурсу відбувся калейдоскоп професій:

-   майстер-клас «Муляр – професія на всі часи!», який провели Даниїл Дякун (учень 22 групи) та Олександр Міськов (учень 32 групи);

-   майстер-клас «Брендові страви ресторану BLACK MARKET», який презентували члени журі Олексій Сидоров та Олексій Соколан.

MyCollages

Наступним етапом фестивалю стала робота на 6 виробничих майданчиках, де конкурсанти дебютували в обраних професіях.

У цей час в актовому залі училища було презентовано три майстер-класи: «Розпис імбирних пряників», «Наклеювання фотошпалер», «Приготування коктейлів». Після яких учасники фестивалю мали змогу закріпити знання та відпрацювати навички у міні-конкурсах.

Родзинкою проведення заходу стала он-лайн трансляція та прямі включення з виробничих майданчиків у всесвітню мережу Інтернет на YouTube.

По закінченню конкурсу «Професійний дебют. Доторкнись до професії руками» переможці були нагороджені дипломами департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації. За пропозицією журі були визначені переможці в номінації «Професійний дебют». Вони були нагороджені дипломами училища.