На сайте nachodki.ru можно купить фонари

         На заході були присутні головний спеціаліст відділу професійної, вищої освіти і науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Наталія Перегуда, в.о. міського голови Крістіна Чорненька, голова профспілки працівників АПК Кагарлицького району Петро Цибульський, головний спеціаліст відділу освіти Таміла Дудка, директор Кагарлицької ТРК Григорій Лавріненко, вчителі закладів загальної середньої освіти.

Кожна група учнів знайомилася з професіями нашого закладу, які були представлені окремим локаціями: «Яскраві акценти сервірування», «Кулінарне асорті», «Солодкий променад», «Приборкувачі «залізного коня»», «Володарі керма». Випускники шкіл переглянули майстер-класи від учнів, викладачів та майстрів виробничого навчання і мали змогу випробувати себе у ролі кухаря, офіціанта, кондитера, тракториста, водія. Бажаючих було дуже багато, і всі отримали задоволення від роботи.

IMG 20190411 112053

 

P4114731

Почесним гостем фестивалю став іспанський шеф-кухар Фернандо Мельчор, який увійшов до 10 кращих шеф-кухарів м. Києва, брав участь в телевізійному шоу «Майстер-шеф» як експерт, працював у кулінарній академії Ектора Хіменеса-Браво. Відомий шеф-кухар надав рекомендації молоді щодо професійного успіху, а його майстер-клас з приготування паельї викликав неабияку цікавість.

20190411 105058

         Під час підведення підсумків фестивалю з вітальним словом до випускників шкіл звернувся директор ліцею Віктор Гордієнко. Переможці конкурсів були нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, а найбільш активні учні отримали дипломи ліцею та подарунки. Учні закладу - учасники обласних конкурсів фахової майстерності з професій «Офіціант» та «Кухар» були нагороджені грамотами виконавчого комітету м. Ржищева.

         День гостинності пройшов у невимушеній дружній атмосфері, а учасники фестивалю дізналися більше про робітничі професії та отримали позитивні емоції.