На сайте nachodki.ru можно купить фонари

9 березня українська громадськість відзначає 205-у річницю від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка.

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, – писав про Кобзаря І. Франко. – Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».

Задля вшанування пам’яті цієї насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців 7 березня 2019 року в інформаційно-ресурсному центрі ДНЗ «Сквирське ВПУ» була влаштована виставка-книжкові оплески «Світова велич Кобзаря» та виставка-фотовернісаж «Тарас Шевченко – геній пензля та пера», а також відбулась година спілкування «Геній українського народу». Учні переглянули відеоматеріал, з якого дізнались про творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

Книжкова виставка покликана допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю.

Організація та проведення заходу відбулась під керівництвом бібліотекаря Вдовенко Діани Олександрівни.

07.03.2019 Сквирське ВПУ1