На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Всесвітній день дикої природи – свято, прийняте Генеральною Асамблеєю ООН у грудні 2013 року. Дата святкування призначена завдяки іншій події – 03 березня 1973 року була прийнята відома Конвенція СІТЕС, що забороняє торгівлю зникаючими представниками флори і фауни.

Відзначення згаданого міжнародного дня покликане сприяти приверненню уваги до цінності дикої природи та її різноманітного (екологічного, генетичного, соціального, економічного, наукового, культурного та рекреаційного) значення для забезпечення сталого розвитку та добробуту людини.

1 березня 2019 року в ДНЗ «Згурівський пофесійний ліцей» майстром в/н Горбач Т.О. було проведено відкриту тематичну виховну годину присвячену Всесвітньому дню дикої природи в групі № 724 з професії «Адміністратор, оператор комп’ютерного набору». Метою виховної години є усвідомлення учнівською молоддю та взагалі людством, краси та різноманіття дикої природи, нагадати про важливість дбайливого ставлення до неї. Адже, зараз під охороною перебувають понад 28 тисяч видів рослин і понад 5 тисяч представників тваринного світу. Цей день покликаний вкотре привернути увагу до наростаючої проблеми браконьєрства, щорічного нищення безцінних мешканців дикої природи з метою миттєвої наживи. Також одним з болючих питань є забруднення навколишнього середовища, екологія – один з найважливіших чинників, які впливають на здоров’я людини. Щороку умови навколишнього середовища в Україні та світі погіршуються, однак до рішучих дій для запобігання цьому, поки що ніхто не береться. Але все починається з кожного з нас, учні настільки пройнялися даною темою, що вирішили влаштувати еко-челендж серед учнів навчального закладу всіх груп з метою збереження чистоти навколишнього середовища.

Слід запам’ятати, що природа - наш дім, а ми -господарі в нім!jb