На сайте nachodki.ru можно купить фонари

 Відповідно до плану роботи Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти Київської області на 2019 рік та з метою ознайомлення і обговорення плану заходів з учнівською молоддю та педагогічними працівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області на 2019 рік відбулися вебінари28 лютого - для  методистів і 1 березня для заступників директорів з виховної роботи, а також для всіх інших зацікавлених педагогічних працівників закладів професійної освіти.

Під час роботи вебінару для методистів, який мав назву: «Методичний кабінет ЗПО: ідеї, новації, творчий пошук», директор Навчально-методичного кабінету, Стасєєва Марина Андріївна, виступила з презентацією і описом обласних заходів у 2019 році.

Про проведення обласного огляду-конкурсу організації роботи методичних кабінетів розповіла заступник директора Брезіцька Валентина Володимирівна. Своїм досвідом щодо організації роботи школи молодого педагога (за результатами обласного моніторингу організації Школи молодого педагога у 2018 році) поділилися Рибак Олена Миколаївна, методист (Богуславське ВПУ сфери послуг) і Юрченко Тетяна Володимирівна, методист (Переяслав-Хмельницький ЦПТО).

Досвідом організації роботи кабінету хімії в ЗПТО (за результатами проведення обласного огляду-конкурсу навчальних кабінетів хімії в ЗПТО) поділилась викладач хімії Богуславського Чала Світлана Володимирівна.

Лятицька Наталія Леонідівна, методист НМК надала рекомендації стосовно оголошеного конкурсу створення відеороликів про професії, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників у закладах професійної (професійно-технічної) освіти - «Від профорієнтації – до професійної кар’єри». 

IMG 20190301 132006

На вебінарі для заступників директорів з виховної роботи було розглянуто наступні питання: презентація результатів ІІІ етапу Обласного пошуково-краєзнавчого проекту «Герої сучасності. Київщина» (2018/2019 навчальний рік), внесення доповнень до наданих матеріалів до «Книг слави і пам’яті»; участь у реалізації обласного професійно-мистецького проекту «Доля мого народу на полотні» і  соціального проекту «З теплом в душі і добром в долонях», який запропоновано започаткувати у рамках проголошеного губернатором Київської області Року дитини у 2019 році.

Своїм досвідом реалізації соціального проекту «Добрий янгол» поділилися заступник директора з виховної роботи Волик Наталія Юріївна і викладач спецдисциплін Стукало Надія Вітальєвна (Згурівський професійний ліцей).IMG 20190304 005433

Щиро дякуємо всім учасникам вебінарів за співпрацю.