На сайте nachodki.ru можно купить фонари

26.02.19 року в ДПТНЗ "Бородянський професійний аграрний ліцей" - свято. Свято авторської пісні, яке вже стало традиційним.

Угості до учнів завітав . Людина-патріот, людина-борець за незалежністьУкраїни, людинка-миротворець і життєлюб, останній романтик на планеті Земля.

В`ячеслав Купрієнко є Лауреатом Міжнародного фестивалю "Солдати XXI століття проти війни", Міжнародних фестивалів "Віват, Перемога!" та інших.

Ліцеїсти зустріли В`ячеслава Миколайовича дуже тепло, з відкритим  серцем. Були вражені його творчістю та розповідями на тему афганської війни, неоголошеної війни на Донбасі . Із замиранням серця слухали його пісні: "Верблюжонок", "Соняхи", "Арифметика бою", "Лелека над Донецьком", "Останній прапор".

У своїх піснях автор колоритно і своєрідно відображає думки і почуття людини, що пережила війну. Але він не замикається на темі війни, а пише і співає про чорнобильську трагедію, про загиблих шахтарів, про материнську любов, про дітей, про рідне місто, про життя. Його погляд на життя - це погляд поета, воїна, філософа.

З теплими словами шани і подяки гостю виступили викладач історії Буріна Н.М. та заступник директора Котенко В.В., а ліцеїсти вручили квіти. 

26 02 19 Бородянка