На сайте nachodki.ru можно купить фонари

 

Якщо ти байдужий до страждань інших,

                                     ти не заслуговуєш називатися людиною.

                                                                         Сааді (персидський поет)

Явище булінгу – не нове для сучасного суспільства. Однак назву свою – «булінг» - воно отримало порівняно недавно. У перекладі з англійської воно означає знущання, цькування чи залякування. Булінг відрізняється від звичайної суперечки між учнями тим, що супроводжується фізичним чи психологічним насиллям: дитину висміюють, залякують, б`ють, псують речі.

За даними Міністерства освіти, тільки минулого року психологи отримали близько 109 тисяч звернень через цькування учнів. Проте лише третина з них була від дітей, частіше про проблему булінгу наважувались говорити вчителі або батьки.

Протидія булінгу 22 02 19 2

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 29.01.2019р. №1/11-881 щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню) від 18 грудня 2018 року №2657-VIII, наказу департаменту освіти і науки КОДА від 11.01.2019р. №09 «Про  запобігання булінгу в системі освіти Київської області» та з метою запобігання та протидії насильства і булінгу в навчальному закладі 22.02.2019 року соціальним педагогом Шапран Мариною Миколаївною для учнів групи К-11 було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Протидія булінгу».

Під час заняття учням було розкрито поняття, види та форми булінгу; що може стати мотивацією до булінгу. Присутнім було запропоновано перегляд з подальшим обговоренням уривків з кінофільму «Чучело» та «Щенок», в яких було висвітлено елементи булінгу серед учнівської молоді.

І на завершення заняття учням було надано рекомендації щодо запобігання та уникнення булінгу і запропоновано номер Національної дитячої «гарячої лінії»: 0-800-500-225 або 772.

Якщо частіше буде проводитися така робота відповідними службами (соціально-психологічною службою навчального закладу, керівниками груп, вихователями гуртожитку, службою у справах дітей), то дитина зрозуміє своє місце в житті, зробить правильні висновки.

Протидія булінгу 22 02 19 1