На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні після Революції Гідності, обставини, пов’язані з російською агресією, усе більшої актуальності набуває виховання в молоді почуття патріотизму, відданості загально - державній справі зміцнення країни, активності громадянської позиції. Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина – патріота Батьківщини.

 21 лютого в Національному музеї історії України у Другій світовій війні м. Києва відбувся  військово-патріотичний захід для молоді Київщини. Захід відбувся при підтримці Міністерства Оборони України, Генерального штабу ЗСУ, музею історії України у Другій світовій війні та Всеукраїнської громадської організації «Громадський Рух «За Майбутнє».

21.02.19 Білоц проф ліц

Захід був спрямований на виховання у молоді патріотизму, високої відповідальності та дисциплінованості, національної гордості за наші Збройні сили України та популяризації служби молоді в ЗСУ.

Учні відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, мали можливість поспілкуватися з однодумцями, дізналися про плани військово - патріотичного виховання на 2019 рік Всеукраїнської громадської організації «Громадський Рух «За Майбутнє». 

Маємо надію, що саме такі заходи допоможуть нам виховати справжніх патріотів України. 

21.02.19 Білоцпрофліцей