На сайте nachodki.ru можно купить фонари

З 18.02.19 - 22.02.19 в ДПТНЗ "Бородянський професійний аграрний ліцей" викладачем Васьковською Г.М.організовано і проведено тиждень математики  за таким планом.

Понеділок - історичний екскурс в математику (бесіди в групах).

Понеділок - історичний екскурс в математику (бесіди в групах).

Вівторок - виготовлення і обчислення. Виготовлення розгорток математичних фігур.

22.02.19 бородянка2

Середа - вікторини, ребуси, кросворди. Відкритий урок "Відсоткові розрахунки" в групі К 11. Мета: навчальна - узагальнити, систематизувати й поглибити знання учнів про відсотки й розрахунки, закріпити навички практичного застосування  отриманих знань під час розв`язування задач на відсотки. Виховна - виховувати інтерес до математики, почуття відповідальності, культуру діалогу і умови створювати умови для цілісного сприйняття загальної картини й орієнтування в нестандартних ситуаціях. Розвивальна - розвивати логічне системне й алгоритмічне мислення, розуміння аналізувати, самостійно робити висновки. 

На уроці учні активізували свої знання про відсоток, провівши зарядку для розуму. Викладачем було розглянуте статистичне поширення паління в міській пропаганді серед осіб різного віку і статі (%). Розв`язані задачі про тютюнову статистику, про хвороби, які одержують курці зі стажем. Проведено бліц-турнір і гру "Доміно". Учні проявляли неабияку активність на уроці, обговорювали розв`язування задач за трьома напрямками: 1) знаходження відсотка від числа; 2) знаходження числа за його відсотком; 3) знаходження відсоткового відношення двох чисел. На уроці було підбито підсумки про те, що курити в прогресивних людей стає немодно, непрестижно й шкідливо для здоров`я.

Четвер - виховна година в групі К-21 "Математика любові".

П`ятниця - "Цікаве в математиці". Виставка математичних стіннівок. 

22.02.19 бородянка3