На сайте nachodki.ru можно купить фонари

20 лютого Україна вшановує Пам'ять Героїв Небесної Сотні. ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» разом з учнями закликав усіх згадати у своїх молитвах Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. З нагоди цієї дати в освітньому закладі було проведено тематичні 15-хвилинки та виховні години. 

Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче – своє життя. За нас віддали. Аби ми жили. Долюбили за них, пісень за них доспівали.

20 лютого Україна вшановує Пам'ять Героїв Небесної Сотні. Навіщо вони йшли вперед? Навіщо? Адже їм так багато було чого втрачати. Кожен з них, як і ми з вами, мали свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. У війні за незалежність України народилася нова  нація, яка має творити свою незалежну культуру та історію.

DSC 0479

Сьогодні ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» разом з учнями закликав усіх згадати у своїх молитвах Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. До Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні в освітньому закладі було проведено тематичні 15-хвилинки та виховні години. Класним керівником групи № 633 Загурською В.С. було проведено відкриту виховну годину, під час якої  кожен учень долучився до виготовлення Сотні символічних Янголів.

Учні разом з викладачем історії Балабан Я.В. та заступником з ВР Волик Н.Ю.  провели лінійку-реквієм, приурочену вшануванню Пам’яті Небесної Сотні. Учні зачитували авторські вірші, співали патріотичні пісні, які пронизували душу та торкалися самого серця. Після лінійки лідери учнівського самоврядування та викладачі Загурська В.С., Волик Н.Ю., Балабан Я.В. здійснили покладання квітів до Пам’ятника Героїв Небесної Сотні в центрі Згурівки та прикрасили дерева, що ростуть біля ліцею символічними Янголами.

Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

20.02.19.Згурівка