На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного кабіненету професійно-технічної освіти у Київській області на 2019 рік 19 лютого 2019 року проведено засідання секції у вигляді вебінару для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області будівельного напряму на тему: «Сучасні дидактичні інновації у технологіях та засобах навчання».

На засіданні секції розглянуто ряд питань щодо подальшого удосконалення підготовки робітничих кадрів для будівельної галузі.

Кононенко Андрій Геннадійович  – завідувач відділу науково- організаційного супроводу Інституту ПТО НАПН України, кандидат педагогічних наук познайомив присутніх з інноваційними технологіями підготовки робітничих кадрів будівельного напряму до участі у конкурсах фахової майстерності. 

Семенюта Світлана Іванівна – голова методичної комісії ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей» поділилась досвідом про те, що конкурс фахової майстерності є моніторингом рівня професійної підготовки здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

Змістовні і необхідні рекомендації для підвищення якості підготовки будівельників надали у своїх виступах Мельніченко Валентина Петрівна  – голова методичної комісії ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей», Чогут Лілія Миколаївна – методист ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти».

Нетреба Анатолій Федорович – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області ознайомив присутніх з умовами і вимогами щодо проведення у 2019 році І (училищного) і ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Маляр».  

19.02.19