На сайте nachodki.ru можно купить фонари

13 лютого практичним психологом Ларисою Бабаєвою та методистом Лілією Чогут було проведено годину релаксації "Арт-терапія. Зцілення мистецтвом". Арт-терапія особливо важлива для педагогічних працівників, адже їхня робота напружена і не легка. Вигадані зображенння на папері нерідко прискорюють і полегшують вербалізацію переживань. Малювання, як і сновидіння, знімає бар’єр «его-цензури», яка ускладнює словесний вияв конфліктних несвідомих елементів.

13.02.19Арт.терапія 5

Мистецтво - невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності. Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, ніж виразити у словесній формі. Тому останнім часом великої популярності набуває метод лікування за допомогою художньої творчості, або арт-терапія, що зумовило актуальність даної теми. 
На захід були запрошені громадський кореспондент районної газети "Вісті Богуславщини" - М.В. Діденко, та неординарна особистість, поетеса, керівник літературно-поетичного клубу "Розтоки", яка працює в читальному залі районної бібліотеки - Валентина Васильченко. Валентина володіє технікою "Картина по номерам", тобто "ізотерапією". Свої творчі роботи представили і працівники центру: фельдшер Л.Марченко показала колекцію одягу, рушників і картин вишитих хрестиком, а керівник гуртка "Вокальний" Оксана Кулик подарувала всім присутнім пісню "При долині кущ калини".

13.02.19Арт.терапія 8