На сайте nachodki.ru можно купить фонари

29 січня 2019 року в бібліотеці ДПТНЗ "Бородянський професійний аграрний ліцей" проведено годину інформації "Форпост країни".

Продовжуючи тему патріотизму молоді, яка 1918 року стала на захист УНР під Крутами, жертвуючи своїм життям ,бібліотекар Кириленко Л.П. прочитала вголос та обговорила з учнями статті з газет: "Три капітани", С.Галати ("Освіта України"), - про українських моряків , яких наприкінці листопада росіяни захопили у Керченській протоці та досі тримають у тюрмах Москви; та Т.Патлай "Костянтин Миргородський: "Мої водолази - це маленька краплинка у великому морі справ..." (газета "Вперед"). 

Командири українських кораблів - молоді моряки. Один з них, Роман Мокряк, відмовляється відповідати на допиті. Другий - Олег Мельничук - вимагає на суді перекладача, оскільки "не розуміє російської". Третій, поранений Богдан Небилиця, чинив спротив при захопленні й також відмовився відповідати на запитанння. Жоден з моряків присягу не зламав. Учням пропонується подумати, а як би вчинили вони? Чому саме так? IMG 8d8aa420f6a00283ec1923cdbeb878d6 V

Наш земляк з Клавдієвого, учасник Майдану, Костянтин Миргородський - водолаз за спеціальністю, патріот по духу. У 2014-2015 роках допомагав підрозділам Збройних Сил безпосередньо у зоні АТО. Згодом з групою однодумців рпозробив проект "Школа військових водолазів" для допомоги водолазним підрозділам. До викладання залучаються кращі фахівці-підводники України та США. Серед благодійників - і тележурналіст Сергій Притула.

У нашій державі багато хорошої небайдужої молоді, тому є надія, що ми вистоїмо і переможемо!

Підготували й провели захід бібліотекар Кириленко Л.П. й вихователь Куман І.Л.