На сайте nachodki.ru можно купить фонари

На виконання Закону України «Про охорону праці», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 року №1669 «Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти» (розділ ІІІ п.7.) та плану роботи Навчально-методичного кабінету професійної освіти у Київській області з метою реалізації державної політики в галузі охорони праці, поліпшення організації роботи з профілактики травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти 30 січня 2019 року на базі навчально-курсового комбінату треста «Південатоменергобуд» проведено навчання і перевірка знань для керівників та відповідальних осіб з питань охорони праці, пожежної та електробезпеки з врученням посвідчення встановленого зразку. У навчанні прийняло участь 40 осіб. В процесі навчання прослухано курс лекцій з питань забезпечення безпечних умов праці і навчання, дотримання основ чинного законодавства з питань охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, електробезпеки, санітарії і гігієни тощо.

фото

Значна увага приділялась виконанню норм і правил експлуатації обладнанн, верстатів, автомобільного транспорту, сільськогосподарської техніки.

Проведено практичні навчання щодо уміння користування засобами пожежного захисту, організації евакуації людей на випадок пожежі та стихійного лиха.

Про стан охорони праці в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та завдання щодо вдосконалення роботи відповідальних осіб наголосив у виступі Анатолій Нетреба – методист НМК ПТО у Київській області. 

1