На сайте nachodki.ru можно купить фонари

29 січня 2019 року в ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей» проведено годину історії та пам`яті, присвячену 101-й річниці бою під Крутами, який став важливим виховним моментом для всіх, що боролися й борються за українську державність.

Українські студенти і гімназисти, не маючи військового вишколу, 29 січня 1918 року перепинили шлях російсько-більшовицькій орді, що наступала на Київ. Цей бій був лише однією невеличкою, але значною за своїми наслідками, віхою в українських визвольних змаганнях.

Викладачі історії України та інтегрованого курсу «Громадянська освіта» В.В.Котенко й Н.М.Буріна коротко проаналізували  ті буремні події та їх значення для молодої УНР для учнів I курсу.Прозіучав Гімн України.

В.М.Татаренко доповнила розповідь викладачів мультимедійною презентацією та колективним виконанням Молитви за Україну, мир і спокій.

IMG 9f5e2813e947ec5233c1c4220e677b71 VБібліотекар Кириленко Л.П. представила присутнім книги «Крути. Пам`яті героїв Крут » видавництва «Смолоскип», «Брама Європи» С.Плохія, кінороман К.Тур-Коновалова «Крути 1918», за яким уже зроблено масштабну екранізацію; також наголосила, що історія повторюється, і ми маємо зберегти в собі той вічний вогонь, ту непереможну любов до Батьківщини, яку мали вони, студенти і гімназисти, що без жалю поклали життя на вівтар служіння Україні. Так зробив випускник нашого ліцею, незламний «кіборг» Валентин Опанасенко, що добровільно став на захист Донецького аеропорту і не покинув поранених товаришів до останньої хвилини. Зачитала та обговорила з учнями роздуми поета-воїна Андрія Кириченка «Це з Бородянки? Гарний хлопець…» з приводу зустрічі з ліцеїстами в грудні 2018 року.

Практичний психолог Чирко І.В. продемонструвала відеофільм «Бій під Крутами».

З увагою слухали присутні вірш П.Тичини «Пам`яті тридцяти» у хвилюючому виконанні учениці Асташенко Аміни.

Усі присутні вшанували пам`ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.