На сайте nachodki.ru можно купить фонари

«Ви за свободу гинули без скарги,

Серед потоків і руїн.

Вічна Вам пам’ять, Вічна Вам слава

І наш доземний уклін…»

29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю , назва якої – Крути!Біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині сталась трагедія, яка сколихала, пробудила всю Україну. У цей день жменька юнаків у нерівному бою віддала своє життя, але відстояла честь України…   Цієї станції немає на картах України. Загубилась вона серед дрімучих борів на північний схід від України.

24 січня 2019 року  у стінах Інформаційно – ресурсного центру ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся захід – реквієм "Квітки у полі, там, де Крути...".

IMG 20190124 113226

Виховання дітей та молоді — одна з основних функцій суспільства, через яку передається від покоління до покоління життєвий досвід, багатство знань і культурна спадщина народу, томуметою заходу було:формування в учнів почуття  патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; формування інтересу до літератури про бій під Крутами. В ході заходу учні мали змогу ознайомитись з історичною довідкою про бій під Крутами також переглянули фільм«Україна: забута історія - Крути - Молода Кров».

Було оформлено книжкову - ілюстровану виставку"Через Крути до майбутнього"присвячена пам’яті Героїв Крут, де всі бажаючі вільно могли ознайомитись з представленою літературою.

IMG 20190124 120105

Підготовка та проведення заходу відбулась під керівництвом: бібліотекаря Вдовенко Діани Олександрівни та заступника з виховної роботи Дубовенко Юлії Віталіївни.