На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Серед усіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є саме математика. Вона вчить мислити й разом з тим вселяє віру в безмежні сили людського розуму.

З 21 по 25 січня у Яготинському центрі професійно-технічної освіти проходив тиждень математики. Завданням тижня було підвищення інтересу учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації.

До участі в тижні математики були залучені учні усіх групи навчального закладу. Протягом тижня учні змагалися у розгадуванні кросвордів та ребусів, розв’язуванні цікавих задач, юні художники представити свої творчі роботи на конкурс малюнків «Математика - цариця наук».12501

Учні групи 813-КК (Сєрватовський Б., Лежненко І.) підготували та провели усний журнал «Математичний карнавал», де учні познайомилися із цікавими фактами життя відомих математиків Евкліда, Фалеса, Вієта, походження математичних термінів, провели бліц-турнір «Чи знаєте ви…?».

Учні другого курсу за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» підготували презентацію «Математика в моїй професії» та розповіли першокурсникам де застосовуються паралельні та перпендикулярні прямі у сільськогосподарських машинах.

Учні третього курсу за професією «Електрозварник ручного зварювання» підготували цікаві математичні кросворди та разом з учнями відгадували Їх.

Всі групи навчального закладу приймали участь у виставці кращих учнівських зошитів з математики «Мій зошит всміхається», найохайніший зошит навчального закладу визнали зошит учениці 813-КК Самойленко В. Учень групи 632КК Кириченко Павло підготував презентацію «Для чого потрібна математика?» Учні з цікавістю переглянули слайди, а потім перейшли до обговорення теми. У результаті зробили висновок, що варто лише математиці вступити в область будь-якої науки про світ, вона відразу втілюється в опис, моделювання та передбачення цілком конкретних і реальних природних процесів.

У математичному двобої між учнями першого курсу який пройшов активно та напружено, переможцями вийшли дві групи: 811-ТМ – 18 балів (Приходько Є., Добровольський С., Дзюбан А.,Чергикало А.) та 814-ЕЛЗ – 17 балів (Гребенюк А.,Кибус Б.,Демус Б.,Гаврилко А.) Учні отримали емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням. Під час заходу учні дізналися багато цікавого, нового і корисного з математики.

У конкурсі «Найрозумніший», що проходив між учнями ІІ курсу, перемогу одержала 723-КК капітан команди Кошовий А., Животок О.. Всі учасники продемонстрували свою ерудицію, показали свої знання з математики і вміння виходити з нестандартної ситуації . IMG 26232501

У підсумку тижня найактивніші учні приймали участь у грі «Що.Де. Коли?» де кожна правильна відповідь оцінювалася заохочуваною цукеркою.

Переможці конкурсу були нагороджені подяками за участь у проведенні тижня математики.

Проведення предметних Тижнів розвиває інтерес учнів до вивчення предмету, творчу уяву, художній смак, навички змагання, логічне та просторове мислення, посилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної творчої та самостійної діяльності, формує навички самостійності.P90125 1304062501