На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Психологічна взаємодія керівників групи, як один з факторів успішного навчання учнів, саме таку назву мало засідання школи молодого педагога, що відбулося 17 грудня в методичному кабінеті ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти».

Метою засідання було донести до педагогів, що керівники групи мають діяти як колектив, як єдине ціле. Виховувати та навчати учнів може той колектив, що об’єднаний спільною думкою, переконанням допомогти один одному, вільний від заздрощів один до одного, вільний від індивідуальної і особистої погоні за любов’ю вихованців.viber image15

Для ефективної роботи педагогів було розділено на три команди. Учасники кожної з команд мали змогу удосконалити свій досвід роботи розв’язуючи різноманітні педагогічні ситуації, знаходячи вирішення проблем, що були сформульовані іншими педагогами, виконуючи завдання «Асоціативний ряд», «Питання - відповіді», «Конверт проблем», «Вирішення проблемних ситуацій». Але головним залишалося – це вміння працювати в команді.

Підготувала і провела педагогічний ринг заступник директора з навчальної роботи Слюсар Ірина ВолодимирівнаPC171817