На сайте nachodki.ru можно купить фонари

30 листопада 2018 року у ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти» проведено відкритий урок з охорони праці викладачем Н.Хайтул.

Тема уроку: «Види кровотеч. Перша допомога при кровотечі». Під час уроку були застосовані як традиційні методи викладання, так і інтерактивні. З технічних засобів навчання використовувались мультимедійна система та презентація. 

На уроці учні обговорювали можливі небезпечні ситуації на робочому місці, проблеми охорони праці, способи підвищення відповідальності за свою власну безпеку, зробили висновки про збільшення уваги кожного роботодавця і працівника до важливості усунення або досягнення мінімально можливого рівня виробничих ризиків, формування свідомого ставлення суспільства до культури безпеки праці.В.урок Н.Хайтул охорона праці

Під час обговорення уроку всі присутні відмітили високий рівень підготовки викладача, яка, використовуючи інтерактивні технології на уроці, донесла до кожного учня, що дотримання вимог охорони праці є запорукою особистої безпеки кожного.