На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Крім веселих календарних свят, є такі дні, які змушують нас замислитися про те, що відбувається навколо.1 грудня 2018 року в 28 раз у всьому світі відзначатиме Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

Щорічно 1 грудня у всьому світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХІ століття загрожує існуванню людства. В ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується по усіх регіонах земної кулі. Проблема поширення ВІЛ-інфекції впродовж майже 30 років усе ще залишається актуальною для світової співдружності.

До дня СНІДу в ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» практичним психологом Щербак Н.М. та бібліотекарем Паліводою І.І. разом з учнями І-ІІІ курсів було проведено виховний просвітницький захід, метою заходу стало зміцнення організованих зусиль по боротьбі з ВІЛ/СНІДом. На даному заході учні навчального закладу відтворили життєві ситуації, як можна заразитися цією смертельно-небезпечною хворобою ХХІ ст.. Провели загальноліцейну акцію " Молодь проти СНІДу". Усім учням і вчителям організатори акції прикріплювали символічні червоні стрічки.  Практичний психолог проводила у групах просвітницький тренінг "Дві дороги - два шляхи" та анкетування " Справжній друг". Впродовж дня учні одержали додаткову інформацію про страшну хворобу, яку називають "чумою" ХХІ століття, дізналися про способи захистити себе  у різних ситуаціях і зробили висновок, що найнадійнішим способом профілактики СНІДу залишається здоровий спосіб життя.IMG 40f9f6a6cb87eb2676a4143857784b7f V

Варто завжди пам’ятати, що кожна людина має право вибирати свій стиль життя та спосіб поведінки. Але краще, якщо цей вибір буде зроблений усвідомлено і на підставі правильної і повної інформації. Про безпеку варто думати до здійснення якого-небудь вчинку, тому, що ціна навіть однієї помилки іноді буває занадто висока.

Будьте обережні!!! Бережіть себе і своїх близьких!!!