На сайте nachodki.ru можно купить фонари

22 листопада 2018 рокуна базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» відбувся семінар з питань організації ЗНО – 2019 та пробного незалежного оцінювання для відповідальних за проведення ЗНО та викладачів української мови та літератури (окремо працювали дві секції).

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» Микола Ладан.

На семінарі виступила Світлана Сакаєва – директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, яка ознайомила присутніх з порядком реєстрації та проведення ЗНО-2019, а також особливостями складання ДПА у формі ЗНО для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.IMG 35112211

На семінарі взяли участь:

 • директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області Стасєєва М.А.;
 • заступник директора НМК ПТО у Київській області Брезіцька В.В. ;
 • методист НМК ПТО у Київській області Лятицька Н. Л.;
 • методист Київського регіонального центру ЗНО Поліщук А. С.;

У роботі взяли участь 20 осіб відповідальні за проведення ЗНО та 17 викладачів філологічних дисциплін (української мови та літератури)ЗП(ПТ)О Київської області.

На семінарі були розглянуті такі питання:

 • Організація ЗНО – 2019 та пробного незалежного оцінювання.
 • Роль викладача у підготовці учнів до ЗНО: рішення типових проблем.
 • Шляхи ефективної підготовки до ЗНО з української мови для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
 • Підведення підсумків.IMG 35032211

З метою проведення у 2019 році ЗНО для учнів закладів П(ПТ)О, директорам, викладачам філологічних дисциплін (української мови та літератури) закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області:

 1. забезпечити ефективну підготовку учнів до ЗНО в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Київської області;
 2. використовувати онлайн-ресурси для підготовки до ЗНО з української мови та літератури;
 3. віднайти та підібрати особисті шляхи ефективної підготовки до ЗНО, як нової форми ДПА для учнів закладів П(ПТ)О;
 4. постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу як важливий фактор якісної підготовки учнів ЗП(ПТ)О до складання зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Вивчити та використовувати в роботі нормативно-правову базу проведення ДПА і ЗНО, терміни та порядок проведення пробного ЗНО-2019 р., календар проведення основної сесії ЗНО-2019 р., а також особливості проведення ДПА і ЗНО учнями професійно-технічних навчальних закладів.

Висвітлювати інформацію про проведені заходи на web-сайтах навчальних закладів та надсилати на сайт НМК ПТО у Київській області.

Щиро дякуємо директору ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» Миколі Ладану та всьому колективу ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» за допомогу в організації  і проведенні заходу.