На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Згідно плану роботи методичної комісії автотранспорту 31 жовтня у Богуславському центрі ПТО був проведений виховний захід присвячений Дню автомобіліста "Перегони Test-drive". У заході взяли участь дві команди: "Віраж" - 37 група та "Форсаж" - 27 група. Команди змагались за звання кращого знавця автомобільної справи. Голова методичної комісії автотранспорту В.Харченко підготував цікаві та змістовні завдання. Організувати захід допомагали педагог-організатор Г.Мусієнко та керівники гуртків Д.Валл і О.Кулик.

Метою показових заходів є поглиблення інтересу учнів до своєї майбутньої професії, виховувати активність, наполегливість, відповідальність, вдосконалення умінь та навичок отриманих на уроках виробничого навчання.

Найкращих майбутніх слюсарів нагороджено грамотами та солодкими призами.

Даний захід дав змогу донести до кожного учасника важливість освітнього процесу, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, проявити кмітливість, спостережливість, уважність, гостроту зору та слуху, чуттєвість пальців рук, дар передбачення неполадок та їх попередження і усунення, й отримати безліч позитивних емоцій.день автомоб.jpg