На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Питанням охорони праці та безпеки життєдіяльності в організації навчально-виховного процесу професійно-технічних навчальних закладів приділяється значна увага, адже дотримання встановлених норм з охорони праці – необхідна умова збереження життя і здоров’я учнів та педагогічних працівників в процесі професійної діяльності.

31 жовтня на базі Яготинського центру професійно-технічної освіти відбулася обласна секція інженерів з охорони праці, завідувачів кабінетів охорони праці та безпеки життєдіяльності закладів професійної (професійно-технічної освіти) Київської області на тему «Комплексна безпека та охорона праці в закладах професійної (професійно-технічної освіти) сучасні підходи і тенденції».

З вступним словом виступив заступник директора з навчально-виробничої роботи Єрмошин В.О., який коротко ознайомив учасників з навчальним закладом, його створенням та розвитком .

Учасники семінару заслухали змістовну доповідь „Нормативно-правове забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності”, з якою виступив А.Ф. Нетреба, методист НМК ПТО у Київській області. Він також відповів на численні запитання інженерів з охорони праці. g.ihjfyufu

Про „Культуру безпеки та світоглядна основа охорони праці" розповіла Н.В.Кулалаєва, завідувач лабораторії технологій професійного навчання Інституту професійно- технічної освіти професійно- технічної освіти НАПН України, кандидат хімічних наук, доцент.cvbgkgukf

У виступі „Спільна робота інженерів з охорони праці та фахівця з цивільного захисту щодо відпрацювання дій учнів та працівників закладу на випадок надзвичайних ситуацій» М.В. Перва, інженер з охорони праці ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» акцентувала увагу присутніх на підвищених заходах безпеки з професій, з яких здійснюється підготовка у навчальному закладі.tyghmkfhli

З результатами обласного огляду-конкурсу кабінетів охорони праці та безпеки життєдіяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської оласті учасників семінару ознайомили методист НМК ПТО у Київській області А.Ф. Нетреба, завідувач кабінетом охорони праці та безпеки життєдіяльності ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» В.О.Дольна, заступник директора з навчально-вироничої роботи Єрмошин В.О.

Питання "Організації роботи щодо забезпечення протипожежного захисту будівель" висвітлила заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Рокитнянський професійний ліцей» Н.П. Івжич. Доповідач докладно висвітлила усі види інструктажів, терміни та категорії учасників навчально-виховного процесу, з якими вони проводяться.

Під час роботи семінару інженери з охорони праці та завідувачі кабінетів з охорони праці обмінялись досвідом роботи, ознайомились із прикладами оформлення кабінетів з охорони праці, стендів, методичних напрацювань та розглянули інші питання.