На сайте nachodki.ru можно купить фонари

29 жовтня 2018 року  в Свирському вищому професійному училищі в навчальній групі № 16 пройшов урок – реквієм до Дня визволення України від фашистських загарбників «Ти пам’ятай, ніколи не забудь…».

Мета: поглибити знання учнів з історії ІІ світової війни; ознайомити їх з трагічними сторінками війни; показати, наскільки важливо сьогодні пам’ятати уроки історії та подвиги наших дідів і прадідів; виховувати в учнів почуття патріотизму, гордості за людей своєї землі, які відстояли її незалежність і волю; спонукати учнів сприймати уроки минулого серцем, щоб пам’ятати вічно, якою ціною здобуто перемогу в цій війні; формувати в учнів почуття гідності, доброти , милосердя.IMG 20181029 105337

У ці останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнено від німецько - фашистських загарбників. Пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. Саме 28 жовтня 1944 року завершилося визволення Українських земель від фашистського поневолення.

Учні переглянули відео матеріали, обговоривши їх.

 

Книжково-ілюстративна виставка «Цих днів не згасне слава»

До річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в бібліотеці ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» організовано книжково-ілюстративну виставку «Цих днів не згасне слава» присвячену безсмертному подвигу, ратній та трудовій звитязі українського народу в роки Великої Вітчизняної війни. Документи, представлені в експозиції, розкривають історичну правду про переможні й трагічні дні, змальовують образи учасників воєнних подій.

Організація та оформлення книжкової - ілюстрованої виставки була проведена бібліотекарем Вдовенко Діаною Олександрівною.

MyCollages2810