На сайте nachodki.ru можно купить фонари

24 жовтня 2018 року, на базі ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відповідно до плану роботи НМК ПТО у Київській області на 2018 рік відбулась дискусійна панель: «Виробничі інновації при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Кондитер»».

У заході взяли участь майстри виробничого навчання з професії «Кондитер» із 12 професійних закладів освіти Київської області.

Перед присутніми із вітальним словом виступила в.о. директора Сушко В.В.

В процесі роботи викладач ДНЗ «Київське ОВПУХТРС» Веренич М.А. та майстер виробничого навчання Барташевич І.Л. ознайомили учасників дискусійної панелі зі світовими тенденціями оздоблення кондитерських виробів, а також представили огляд новинок виставкового світу з кондитерської майстерності.

Доповнила доповіді методист НМК ПТО у Київській області  Радзіховська Л.А. пропозицією про створення у закладах освіти творчих кондитерських майстерень  для більш якісної підготовки робітничих кадрів з професії «Кондитер», що викликало жваву дискусію усіх присутніх.

Практичною частиною програми був майстер-клас, який провела майстер виробничого навчання ДНЗ «Київське ОВПУХТРС» Петренко Л.В. на тему: «Скульптурний живопис на пряниках». Супроводжувався майстер-клас використанням технології streaming media.

37692410

У процесі роботи всі учасники поринули в атмосферу створення скульптурного живопису квітів, підбираючи кольорову гаму кожен на свій смак.

Допомогу у проведенні майстер-класу надавала майстер виробничого навчання Волошина Ю.В.

Кінцевий результат роботи перевершив очікування, адже вироби вийшли яскраві, різнобарвні та майстерно виконані.

Завершальним етапом дискусійної зустрічі учасників став обмін враженнями і напрацювання стратегії щодо подальшої роботи обласної Школи кондитера

37662410