На сайте nachodki.ru можно купить фонари

24 жовтня члени учнівського самоврядування ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» під керівництвом вихователів Романенко Т.В. та Чалої В.М. влаштували свято Осені, провівши цікаві заходи.

З самого ранку в ліцеї була розгорнута виставка «Фотосушка-вернісаж «Осінні мотиви»», авторами якої стали учні Малюк В., Жолновацька Л., Дойченко Я., Форостянко О., Кравченко Д., Кузнєцов Є., Білобров Є. У фотографіях вони закарбували миттєвості цьогорічної осені, зробивши її незабутньою.IMG 20181024 0820142410

В актовій залі ліцею відбувся конкурс «Міс Осінь-2018», учасниками якого стали дівчата І-ІІІ курсів. Кожній з конкурсанток потрібно було пройти декілька етапів до перемоги: «Візитка», «Реклама за 2 хвилини», «Перукарські шедеври», «Конкурс знаменитих модельєрів», «Танок на газеті», «Домашнє завдання».

П’ятеро учасниць гідно представили себе у кожному з етапів конкурсу і здобули перемогу в одній з номінацій: «Міс глядацький симпатій», «Міс Привабливість», «Міс Модельєр», «Міс Чарівність». Перемога в номінації «Міс Осінь-2018» дісталася Туктагановій Людмилі, учениці групи №1618.IMGP48882410

Всі конкурсантки отримали цінні подарунки.

Осінь — не час для байдужості. Тут потрібні лише яскраві фарби і щирі емоції. Тож побільше усім щирих осінніх емоцій, незабутніх яскравих вражень, позитивних думок!