На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Протягом вересня 2018 року учні групи № 2 (адміністратор, оператор комп’ютерного набору) ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет». Це – безкоштовний онлайн-конкурс, який об'єднує всіх, хто користується інтернетом та допомагає учням отримувати максимум користі, часу,  проведеного за комп'ютером. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті, допомогти їм засвоїти правила поведінки в мережі, закріпити знання про безпеку в онлайні.

В основі завдань – цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.

За результатами конкурсу Колесник Дмитро та Селетков Олег нагороджені дипломами І ступеня, Зоря Валерія, Махмудова Дана, Казаков Владислав, Мартиченко Марина – дипломами ІІ ступеня, Горбань Діана, Білоус Дмитро, Житніцька Аліна – дипломами ІІІ ступеня. Решта учасників отримали сертифікати про участь у конкурсі.

Підготувала учнів до Всеукраїнського конкурсу викладач інформатики Кацалап Лариса Миколаївна.Група 20410