На сайте nachodki.ru можно купить фонари

В цьому році минуло 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського українського радянського педагога, публіциста, письменника, поета, Заслуженого вчителя УРСР,кандидата педагогічних наук , кореспондента Академії педагогічних наук РРФСР та СРСР, це все про одну людину. Щира любов до дітей і справжня педагогічна культура, за Сухомлинським, поняття нерозривні. Він вважав, що вчитель зобов’язаний уміти цінувати дитячу довіру, берегти беззахисність дітей, бути для них втіленням добра і справедливості. Без цих якостей не може бути вчителя.Готуючись до чергових заходів, присвячених спадщині видатного педагога України В. О. Сухомлинського, вкотре перечитуєш його твори, листи, казки, і знову й знову пересвідчуєшся у їх невичерпному потенціалі добротворчих ідеях і порадах.

02 жовтня 2018 року в ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» група № 721 за професією «Тракторист-машиніст с/г техніки» разом з досвідченим педагогом Совою Н.Д. вивчали творчість видатного українського педагога, якому в цьому році 28 вересня виповнилося 100 років від дня народження. Учні проектували свої власні проекти, а потім ділилися своїми знаннями на уроці української літератури. На відкритому уроці захисту проектів, ми дізналися, що творча спадщина В.О. Сухомлинського переконує нас у різноманітності педагогічних підходів до формування особистості учня. Нині, у період активних пошуків ефективних методів виховання гуманістичних цінностей, практична діяльність Василя Олександровича є надійним помічником у вирішенні цих важливих завдань.IMG 20181002 112312

Наостанок хочеться закінчити такими словами: "Якщо вчитель став другом для дитини, якщо ця дружба осяяна шляхетним потягом, поривом до чогось світлого, розумного, у серці дитини ніколи не з’явиться зло. І якщо в навчальному закладі є,що насторожилися, що наїжилися, недовірливі, а іноді і злі діти, це лише тому, що вчителі не знайшли підходу до них, не зуміли стати їх товаришами. Виховання без дружби з дитиною можна порівняти з блуканням у потемках"