На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Хоча ми бачимо її лише мить, пам’ятати можемо ціле життя. Цінність її величезна, немає жодної людини, яка б не потребувала посмішки. Нею можуть поділитися і бідний, і багатий. Усмішка робить людину більш товариською, привабливою, доброзичливою і впевненою, тому ті, хто багато усміхається, зазвичай досягають в житті більшого. Сьогодні наші учні переконалися в цьому, адже дарували посмішку всім присутнім, хто траплявся в них на шляху, дарували позитивний настрій, не дарма говорять, що посмішка заразлива.

19 вересня 2018 року в Згурівському професійному ліцеї заступником директора по ВР Волик Н.Ю. та практичним психологом Щербак Н.М. було проведено захід з елементами тренінгового заняття "Смайлик дарує посмішку"для учнів першого курсу груп № 811; 813; 814. Головною метою заходу є більше дізнатися про історію смайлика, поліпшити спілкування учнів у групі та допомогти їм швидше адаптуватися до нових умов навчання,розвивати товаристськість, творчі можливості учнів; прищеплювати уміння культурно поводитися.IMG 20180919 124812

Сьогодні смайли настільки тісно увійшли в наше життя, що якщо людина не пише їх в повідомленні, то співрозмовник може подумати, що той злий або скривджений. Діти розповідали свої історії пов’язані зі смайлами, провели ряд вправ з елементами гри, які налаштували учнів перших курсів на позитивний настрій на весь день. Найкращим смайлом є наша посмішка, її не замінити нічим! Посміхайтесь!