На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Якщо ти байдужий до страждань інших,
ти не заслуговуєш називатися людиною.

(Сааді)

Тема підліткового булінгу зустрічається і обговорюється все частіше і частіше. Засоби масової інформації б’ють в набат: двоє підлітків побили учня, інші спостерігали, вчителька вдарила ученицю… Тема непроста, складна у вирішенні. Але і відмовчуватися, казати, що все в колективі гаразд, теж не можна. Адже, як вважають психологи, це хвороба, яка вразила колектив. На сьогодні, як стверджує статистика, 50% дітей зіткнулися з цією проблемою. До того ж, психічно страждають всі учасники процесу: жертви, агресори, спостерігачі.

Досвід показує, що рішення проблеми цькування має бути комплексним, включаючи роботу з групою, роботу з педагогами, батьками та індивідуальну роботу, де це необхідно.

10 вересня у Богуславському ВПУ сфеи послуг відбулася зустріч психолога Л.М. Заводовської з учнями, які проживають на другому поверсі гуртожитку. Темою тренінгу було: «Стоп, булінг!» Мета передбачала формування нетерпимості учнів до проявів агресії, співчутливе ставлення до жертви насилля, навички надання й отримання допомоги.

Учні з цікавістю отримали знання про булінг, розробили стратегії подолання булінгу, продемонстрували емпатію до жертв насилля, уміння припиняти булінг та звертатися по допомогу.

Тренінг пройшов цікаво і змістовно. Байдужих не було. Брали участь учні груп К-14, Пм-37, Мс-9 та вихователь поверху Н.В.Даниленко.

І, якщо вдалося знайти стежку до душі цих підлітків, світ стане трішечки добрішим і гуманнішим.bullying 11 09 18 1