На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Під такою назвою 04 вересня 2018 року в бібліотеці ДПТНЗ "Бородянський професійний аграрний ліцей" для учнів, що проживають у гуртожитку, проведено годину пам`яті.

Адже однозначно ми повинні пам`ятати наше минуле, тому що історія має властивість повторюватися. Ми маємо пам`ятати загиблих у всіх війнах у світі, з цією метою у вересні відзначається Міжнародний день пам`яті загиблих у війнах. Повинні пам`ятати ціну перемоги у Другій світовій війні, в ході якої Україна була одним із центральних плацдармів бойових дій, у тому числі й спалену фашистами Раску (понад 600 жителів) на Бородянщині та знищену  Корюківку на Чернігівщині - 6700 мешканців та 1390 будівель — наймасовішу каральну акцію Другої світової. Поставив крапку в Другій світовій війні 41- річний українець генерал-лейтенант Кузьма Дерев`янко, підписавши Акт капітуляції Японії.20180904 095357

Теперішній мир у наших містах і селах — це здобуток тих патріотів, котрі пішли боронити свою землюі нашу незалежність у війні з Російською федерацією, між двоа ідеологіями. Багато наших бійців, на жаль, віддали своє життя заради України. Серед них випускники ДПТНЗ "Бородянський професійний аграрний ліцей" Валентин Опасенко, випускник ДНЗ "Катюжанське ВПУ" Олег Габорак, старший бортовий механік з Макарова Олексій Потапенко. Ми у цій війні обов`язково переможемо. А всіх тих, хто виборюючи для нас мир, загинув, пам`ятаймо , схилімо перед ними голови.